• Usługi

Projektowanie i produkcja układów automatyki przemysłowej

Dział produkcji i usług zapewnia wsparcie w rozmaitych sytuacjach, gdy potrzebne są nie tylko same sprawne dostawy materiałów i urządzeń, ale też eksperckie wsparcie inżynierskie i wykonawcze.

Od trzydziestu lat z powodzeniem tworzymy oryginalne autorskie rozwiązania w obszarze sterowania procesami, przetwarzania energii elektrycznej, zasilania urządzeń. Stale rozwijamy nasze umiejętności, podążając za rozwojem technologii i ewolucją wymagań rynkowych.

Szczególnie lubimy wyzwania, które zmuszają nas do wyjścia poza standard, szukania oryginalnych dróg. Układy zasilania gwarantowanego pomp na statku - proszę bardzo. Zespoły napędowe do symulacji pracy elektrowni okrętowej - nie ma sprawy. Sterowanie procesem suszenia bułki tartej - już się robi!

Jeżeli poszukujesz wsparcia – napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – chętnie pomożemy!

Inżynierowie firmy COMEL po zapoznaniu się z konkretnym zadaniem i wymaganiami aplikacji, w zależności od potrzeb:

- analizują potrzeby

- przygotowują i projektują rozwiązania

- produkują rozdzielnice, urządzenia i instalacje

- konfigurują i programują sterowniki i przemienniki częstotliwości

- uruchamiają systemy na obiekcie

- nadzorują i wprowadzają potrzebne korekty

dla układów sterowania i zasilania maszyn i urządzeń, zapewniając ich bezpieczną i wydajną eksploatację. Na życzenie odbiorcy wyposażamy układy w panele HMI z pełną wizualizacją.
Dużo doświadczeń zebraliśmy przy projektowaniu i kompleksowym wdrażaniu rozwiązań automatyki dla przemysłu przetwórstwa spożywczego. Młyny, suszarnie, rozdrabniacze nie mają dla nas (wielu :) tajemnic!

Szczególnie dbamy o zapewnienie pełnego bezpieczeństwa obsługi maszyn zgodnie z wymaganiami europejskich dyrektyw.

 

W aplikacjach przeznaczonych na rynek morski specjalizujemy się w zabezpieczeniach oraz sterowaniu agregatów prądotwórczych.

Wykonujemy także projekty związane z monitorowaniem i obsługą sygnałów i stanów alarmowych w siłowniach okrętowych oraz na mostku.

Naszym flagowym wyrobem są kontenerowe przetwornice częstotliwości 50/60Hz do zasilania statków z lądu w trakcie ich postoju w porcie lub stoczni.

 


Masz ciekawy projekt - zróbmy go razem!  Bezpośredni kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.