• Handel

Kwalifikowana sprzedaż - dobór, doradztwo, pewność

Kwalifikowany handel urządzeniami i komponentami elektrotechnicznymi i automatyki przemysłowej prowadzimy od ponad 25 lat. Kwalifikowany dlatego, że od powstania firmy wyjątkowo dbaliśmy o to, żeby nasi pracownicy byli dla klientów partnerem, i doradcą. Dzielimy się wiedzą inżynierską, która tak przydatna się okazuje w dobie szybkiego postępu technicznego i specjalizacji. Pomagamy w doborze najlepszego w danych warunkach rozwiązania, pokazując aspekty nie tylko techniczne, ale i ekonomiczne oraz logistyczne różnych opcji.

Twórca własnych systemów automatyki, producent maszyn, specjalista utrzymania ruchu, pracownik działu zaopatrzenia producenta rozdzielnic elektrycznych, każdy, kto potrzebuje niezawodnych dostaw elementów w swojej działalności doceni korzyści ze współpracy z firmą COMEL. Dajemy naszym kontrahentom pewność, że otrzymają produkt, który spełni swoje zadanie w docelowej aplikacji.

W ramach działalności handlowej zajmujemy się zarówno importem spoza krajów Unii Europejskiej, jak i eksportem. Dajemy gwarancję, że sprowadzane zza granicy produkty spełniają obowiązujące unijne normy i wymagania.

Prowadzimy w Gdańsku, Gdyni i w Rumi 3 niezależne magazyny komponentów elektrotechniki i automatyki, w szczególności trzymamy na stanach magazynowych typowe podzespoły potrzebne do produkcji rozdzielnic. Styczniki, przekaźniki, złączki, kanały kablowe, przewody sterownicze, lampki i przyciski, przekładniki i dziesiątki innych produktów można nabyć w Comelu od ręki.

Z częścią oferty firmy COMEL można zapoznać się na stronach www naszego sklepu internetowego http://abc-automatyka.pl Prawdziwe okazje można znaleźć w dziale Wyprzedaż. Zapraszamy do negocjacji cen i warunków zakupu.