• Aktualności

COMEL: Dystrybutor Techniczny Systemów Napędowych ABB

Od wielu lat firma COMEL wspierała produkty dywizji napędowej ABB. Miło nam potwierdzić, że w nowej formule współpracy COMEL uzyskał status Złotego Partnera ABB - Dystrybutora Systemów Napędowych. Nasi specjaliści we wszystkich oddziałach (Gdańsk, Gdynia, Rumia) są gotowi służyć pomocą w zakresie doboru, wyceny, konfiguracji produktów napędowych ABB. Utrzymujemy w magazynie gotowe do sprzedaży "z półki" przemienniki częstotliwości i softstarty ABB. W razie potrzeby doradzimy i zaprojektujemy rozwiązanie przystosowane do konkretnej aplikacji klienta. Zapraszamy!

Silniejsi w Inter-Elektro!

INTER-ELEKTRO logo

Pod koniec 2017 roku firma COMEL została przyjęta do grona firm tworzących Grupę Dystrybucyjną INTER-ELEKTRO (IE). INTER-ELEKTRO zrzesza około 50 niezależnych lokalnych hurtowni elektrotechnicznych, często rodzinnych, które wspólnie dokonują zakupów wyrobów elektrotechnicznych o wartości ponad miliard złotych rocznie. Dzięki przynależności do Grupy COMEL będzie mógł skorzystać z wynegocjowanych przez Grupę umów z ponad 100 dostawcami. Możemy liczyć także na wsparcie w zakresie marketingu, wspólne działania integrujące rozwiązania IT, dostęp do informacji o trendach na rynku, i pomoc w wielu innych obszarach. Pełne wdrożenie wszystkich nowych narzędzi i kanałów informacyjnych zapewne zajmie nam parę miesięcy, ale bez wątpienia przed COMEL-em bardzo interesujący okres. Zapraszamy do naszych oddziałów w Gdańsku, Gdyni i Rumi!

Wzięliśmy udział w targach Baltexpo 2017

W dniach 11 do 13 września 2017 roku Comel wspólnie z Wydziałem Elektrycznym Akademii Morskiej prezentował na Międzynarodowych Targach Morskich BALTEXPO 2017 układ Szeregowego energetycznego filtra aktywnego do współpracy z prostownikiem 18-pulsowym. Stoisko partnerskie uruchomiono w ramach wyodrębnionego na Targach obszaru Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii.

Czytaj dalej