• Aktualności

Firma nieczynna w dniach 31 grudnia i 2 stycznia

W związku z wdrażaniem nowego systemu informatycznego zarządzania przedsiębiorstwem, wszystkie nasze oddziały - Comel w Gdańsku, w Gdyni i w Rumi - będą 31 grudnia oraz 2 stycznia nieczynne. Nie będzie możliwości dokonywania zakupów, ani przyjęć i wydań magazynowych. Prosimy o zrozumienie tej szczególnej sytuacji i zapraszamy Państwa od 3 stycznia 2019 roku.

Silniejsi w Inter-Elektro!

INTER-ELEKTRO logo

Pod koniec 2017 roku firma COMEL została przyjęta do grona firm tworzących Grupę Dystrybucyjną INTER-ELEKTRO (IE). INTER-ELEKTRO zrzesza około 50 niezależnych lokalnych hurtowni elektrotechnicznych, często rodzinnych, które wspólnie dokonują zakupów wyrobów elektrotechnicznych o wartości ponad miliard złotych rocznie. Dzięki przynależności do Grupy COMEL będzie mógł skorzystać z wynegocjowanych przez Grupę umów z ponad 100 dostawcami. Możemy liczyć także na wsparcie w zakresie marketingu, wspólne działania integrujące rozwiązania IT, dostęp do informacji o trendach na rynku, i pomoc w wielu innych obszarach. Pełne wdrożenie wszystkich nowych narzędzi i kanałów informacyjnych zapewne zajmie nam parę miesięcy, ale bez wątpienia przed COMEL-em bardzo interesujący okres. Zapraszamy do naszych oddziałów w Gdańsku, Gdyni i Rumi!

Wzięliśmy udział w targach Baltexpo 2017

W dniach 11 do 13 września 2017 roku Comel wspólnie z Wydziałem Elektrycznym Akademii Morskiej prezentował na Międzynarodowych Targach Morskich BALTEXPO 2017 układ Szeregowego energetycznego filtra aktywnego do współpracy z prostownikiem 18-pulsowym. Stoisko partnerskie uruchomiono w ramach wyodrębnionego na Targach obszaru Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii.

Czytaj dalej